trwa ładowanie...

DE-MED Sp. z o.o. - ul. Dworcowa 12, 44-240 Żory

O nas

Witamy w DE-MED

„DE-MED” SP. Z O.O. z siedzibą w Żorach, ul. Dworcowa 12 – jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, powstałą z przekształcenia byłej Przychodni nr. 1 w Żorach należącej do SP ZOZ Żory w prywatną spółkę lekarską. Spółka rozpoczęła działalność 01.10.1999 roku. Siedziba spółki mieści się w zabytkowym budynku z 1925 roku, który w latach 1999 – 2012 poddano kompleksowej renowacji z uwzględnieniem dostosowania budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zarząd spółki “DE-MED” Sp. z o.o.

Prezes zarządu: Bogdan Dobija
V-ce prezes: Beata Kwiecień – Bartuś
Kierownik N ZOZ “DE-MED” Sp. z o.o.: Beata Kwiecień – Bartuś

Zakres naszej działalności.

Podstawowym rodzajem działalności gospodarczej jednostki jest wykonywanie usług z zakresu ochrony zdrowia w ramach podpisanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistycznej opieki ambulatoryjnej. Obecnie funkcjonują w jednostce cztery poradnie specjalistyczne: reumatologiczna, diabetologiczna, ginekologiczna, laryngologiczna.

Spółka wykonuje także odpłatne szczepienia oraz prywatne porady lekarskie dla pacjentów nie zadeklarownych lub nie ubezpieczonych. Oprócz tego w przychodni możliwe jest wykonanie badań USG, EKG, KTG oraz badań kierowców a także 24h godzinny pomiar ciśnienia tętniczego (Holter ABPM) w domu pacjenta.

Gabinet Fizykoterapii oferuje odpłatne usługi rehabilitacyjne.

Certyfikat ISO 9001:2008

W roku 2014 Spółka otrzymała Certyfikat ISO 9001:2008 dotyczący systemu zarzadzania jakością w zakresie usług medycznych.


CWspółpraca z firmą "Jamano" Sp. z o.o.

Spółka DE-MED w 2015 nawiązała współpracę z firmą “Jamano” Sp. z o.o., która została Administratorem Bezpieczeństwa Informacji Spółki DE-MED Sp. z o.o. Z tego tytułu otrzymaliśmy Certyfikat "BEZPIECZNE DANE OSOBOWE", który jest regularnie odnawiany.


Nasze poradnie

Zapraszamy do zapoznania sie z zakresem świadczonych przez nas usług.

Poradnie podstawowej opieki zdrowotnej
Poradnie specjalistyczne
Pracownia fizjoterapii
Gabinet USG
Gabinet EKG, KTG, UDT oraz SPIROMETRII

dfgfdhsghsghsgjfsghjfghsahjgfjdsghjsgjsjfgjdfgafdgdfagagfsdgfafdgsgfjsg

Laboratorium / Punkt pobrań